WD-40

 

Marka WD-40 – to przede wszystkim synonim najpopularniejszego na świecie, jak i w Polsce preparatu wielofunkcyjnego (WD-40 Multi-Use-Product).

Od ponad 60. lat jego wszechstronne zalety i tysiące zastosowań znane są we wszystkich zakątkach świata. Genialna formuła WD-40 jako środka zapobiegającego korozji powstała w 1953 r. przez zespół chemików, należącej do Norma Larsena, firmy Rocket Chemical Company w San Diego. Warto dodać, że formuła ta pozostaje niezmieniona po dziś dzień i nikt inny nie zdołał jej skopiować. W 1969 roku firma Rocket Chemical zamieniła swoją nazwę na WD-40 od nazwy swojego jedynego wówczas produktu.

Z czasem okazało się jednak, że wielofunkcyjny preparat WD-40 nie musi być jednym w ofercie firmy   - jest obok niego miejsce także dla produktów z logo WD-40 o węższym zastosowaniu, a warunkiem jest zachowanie najwyższej jakości. Stąd ofertę marki uzupełniają:

  • specjalistyczne formuły do dedykowanych zastosowań profesjonalnych o nazwie WD-40 SPECIALIST

  • dedykowane formuły do pielęgnacji oraz konserwacji motocykli WD-40 SPECIALIST MOTORBIKE

  • środki do konserwacji rowerów WD-40 BIKE

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij