Uchwyty tokarskie

Zastosowanie uchwytów tokarskich

 
Jeśli cenisz sobie bezpieczeństwo i wygodę pracy, sprawdź naszą ofertę akcesoriów uzupełniających tokarki i frezarki. Uchwyty do tokarek to podstawowe elementy oprzyrządowania. Posiadamy modele marki BISON BIAL o różnych wymiarach szczęk, które z łatwością dostosujesz do własnych potrzeb. Oferujemy najwyższej jakości uchwyty tokarskie do drewna oraz akcesoria do nich. W ofercie znajdują się między innymi klucze do uchwytów z niezależnym nastawieniem szczęk, kołki zabierakowe oraz tarcze. Dostępne produkty zapewnią Ci łatwiejszą obsługę urządzeń zarówno podczas amatorskiego majsterkowania, jak i w profesjonalnym warsztacie.

Co wyróżnia uchwyt tokarski samocentrujący?

 
Sprawdź oferowane przez nas urządzenia mocujące. Uchwyty tokarskie samocentrujące to trwałe i uniwersalne sprzęty o szczękach dzielonych, które schodzą się równomiernie do środka uchwytu poprzez przekręcenie klucza gniazda. Można ich użyć na tokarkach i stołach obrotowych do mocowania materiałów cylindrycznych, kwadratowych lub regularnych wielokątów. W ofercie posiadamy klucze do uchwytów tokarskich samocentrujących kompatybilne z wieloma typami oraz przystosowane do elementów o określonych wielkościach. Nasz bogaty asortyment zapewni sprawniejszą i wygodniejszą pracę wszystkim fachowcom oraz amatorom.

Masz pytania? Zadzwoń! Nasi doradcy chętnie pomogą w doborze odpowiednich urządzeń i akcesoriów.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij