Uchwyty tokarskie

Uchwyt tokarski — najwyższa jakość produktu

 
Tokarka to maszyna do zewnętrznej obróbki przedmiotów, najczęściej metalowych, o kształcie bryły. Aby obrabiarka mogła spełniać swoją funkcję, musi zostać wyposażona w uchwyt tokarski. Stanowi on podstawowe oprzyrządowanie tokarek. Można je także spotkać w innych urządzeniach, takich jak frezarki czy szlifierki. Narzędzia te sprawiają, że materiał poddawany obróbce będzie sztywno zamontowany. Uchwyty tokarskie pozwalają uniknąć drgań podczas pracy, które mogłyby być przyczyną uszkodzenia produktu. Korzystanie z nich wpływa znacząco na komfort użytkowania. Doskonałej jakości tokarskie uchwyty pozwalają wycentrować skrawany detal, co ma istotne znaczenie dla całego procesu obróbki. Od lat dbamy o to, aby nasz asortyment stanowiły najlepsze produkty. Dostępne w naszej ofercie uchwyty do tokarek pochodzą od renomowanych producentów, takich jak BISON. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że oferowane akcesoria są zarazem funkcjonalne, jak i wytrzymałe.
 

Uchwyt tokarski samocentrujący wysokiej jakości

 
Przed podjęciem decyzji o zakupie, klient powinien zapoznać się z charakterystyką danego sprzętu. Posiadamy w sprzedaży pełną gamę uchwytów i akcesoriów tokarskich. Dostępne w naszej ofercie uchwyty mogą się znacząco różnić od siebie pod względem konstrukcji, czy też ilości szczęk. Jednym z produktów cieszących się uznaniem klientów jest uchwyt tokarski samocentrujący. Służy do mocowania przedmiotów o kształtach regularnych. Uchwyt tokarski samocentrujący charakteryzuje się tym, że przy podkręcaniu kluczem gniazda, szczęki równomiernie schodzą się do środka. Zapewnia zwiększoną dokładność wymiarową podczas dokonywanej obróbki. Uchwyty tokarskie samocentrujące żeliwne bądź stalowe pozwalają na obróbkę na najwyższych obrotach, przy jednoczesnej redukcji drgań. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty!
 

Najlepsze akcesoria do obróbki drewna

 
Współcześnie obróbce skrawaniem poddaje się również inne materiały, takie jak drewno. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, oferujemy uchwyty tokarskie do drewna. Ich precyzyjne wykonanie gwarantuje optymalną pracę obrabiarki. Uchwyty do tokarek do drewna znajdujące się w naszym asortymencie są kompatybilne z maszynami zarówno małej, jak i dużej wielkości. Posiadamy także zaawansowane technologicznie modele, wyprodukowane z myślą o profesjonalistach i przedstawicielach branży stolarskiej. Zapraszamy do kontaktu, nasi konsultanci pomogą dopasować oferowany przez nas sprzęt do potrzeb.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij