Tuleje zaciskowe

Tuleje zaciskowe krok po kroku


Tulejki zaciskowe stanowią specjalny rodzaj uchwytu często stosowanym przez specjalistów. Wytwarzają one dużą siłę nacisku wokół trzymanego przedmiotu. Tuleje zaciskowe wykorzystuje się do mocowania zarówno narzędzi skrawających, takich jak frezy, wiertła czy gwintowniki, jak i przytrzymywania obrabianych przedmiotów. Osobną grupę tych przyrządów stanowią tulejki ER32, które są obecnie najczęściej stosowanym systemem zaciskowym na świecie. Wyposażone w otwór przelotowy oraz stożkowy kształt pozwalają na uzyskanie naprawdę solidnego i pewnego chwytu. Tulejki ER32 wykorzystywane są przy narzędziach z chwytem walcowym. Specjalne rowki wycięte na ich powierzchni pozwalają je sprężynować.
 

Tuleje zaciskowe — dopasuj produkt do swoich potrzeb


W naszej bogatej ofercie tuleja zaciskowa ER32 dostępna jest we wszystkich standardowych rozmiarach. Istnieje możliwość zakupu zarówno pojedynczych zacisków, jak i całych zestawów. Dostępne w ofercie tuleje są kompatybilne z oprawkami zaciskowymi ER32. Akcesoria tego typu zadowolą fachowców, którym zależy na dobrze przeprowadzonej pracy. Każda tuleja zaciskowa er32 zapewni trwałe mocowanie detali o różnym przekroju. Posiadamy szeroki asortyment wyposażenia technicznego. Dbamy o to, by dystrybuowane tulejki er32 charakteryzowały się najwyższą jakością. Na stronie każdej z tulejek opisana jest instrukcja montażu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi wariantami.
 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij