Śruby

Śruby teowe — niezbędne akcesoria


Śruby teowe to elementy stosowane są w różnego rodzaju mocowaniach. Wykorzystywane są w urządzeniach, gdzie jest wymagane pewne zamocowanie narzędzi lub obrabianych przedmiotów, takich jak wiertarki, frezarki, szlifierki, centra obróbcze i wiele innych. Chcąc zaopatrzyć się w śrubę do rowków teowych, warto się zapoznać z jej parametrami. Mogą różnić się od siebie czynnikami, takimi jak szerokość rowka teowego, rozmiar gwintu śruby, klasa wytrzymałości. Śruby teowe dostępne w naszej ofercie cechują się trwałością i wytrzymałością, co wynika z jakości materiału wykorzystanego do produkcji. Prowadzimy sprzedaż produktów od renomowanych producentów.
 

Śruby dwustronne – szpilka M10 i inne produkty z oferty


Śruby dwustronne to elementy znajdujące zastosowanie w mocowaniach konstrukcyjnych. Za ich pomocą możliwe jest tworzenie trwałych połączeń i mocowań, stąd też akcesoria znajdują zastosowanie w wielu różnych gałęziach przemysłu. Stosuje się je w branży budowlanej, mechanicznej oraz w wielu innych. Dostępne w naszej ofercie śruby są zgodne z obowiązującymi normami. Posiadamy wiele rodzajów akcesoriów, takich jak szpilka M10, dlatego wybierając produkt, warto zwrócić uwagę na czynniki, takie jak rodzaj gwintu, czy też długość. Elementy tego typu świetnie sprawdzą się w miejscach, w których wymagana jest duża wytrzymałość połączeń. Szpilka M10 z naszej oferty dostępna jest w różnych długościach, dzięki czemu każdy klient jest w stanie dobrać produkt na miarę swoich potrzeb.
 

Śruby teowe — w trosce o Klienta


Każda śruba do rowków teowych jest wykonana przez zaufanego producenta. Została wyprodukowana przy użyciu nowoczesnych technologii i ulepszona cieplnie. Dzięki temu śruba do rowków teowych z naszego asortymentu będzie niezawodnym dodatkiem do takich urządzeń jak formy wtryskowe czy prasy. Szukasz akcesoriów wysokiej jakości? Serdecznie zapraszamy zapoznania się z parametrami śruby do rowków teowych i innych normaliów. Chcesz wyposażyć się w sprzęt wysokiej jakości? Gwarantujemy, że każdy Klient będzie w stanie dopasować śruby teowe do swojego miejsca pracy.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij