Przemysł

Akcesoria tokarskie dla profesjonalistów

 
Jako specjaliści od sprzedaży narzędzi oraz elektronarzędzi oferujemy wysokiej jakości osprzęt do maszyn, w tym do frezarek i tokarek. Posiadamy między innymi bogaty asortyment akcesoriów tokarskich, takich jak klucze do uchwytów, kołki i zębatki. Proponujemy również wyposażenie dla takich branż jak stolarstwo, przemysł lotniczy, energetyczny czy morski i dla wszystkich tych, które wykonują obróbkę skrawaniem. W naszym sklepie internetowym oferujemy produkty wyłącznie od renomowanych producentów, m.in. Bison-Bial czy Darmet. Szczególnie polecamy szeroki wybór różnego rodzaju imadeł – maszynowych, precyzyjnych, szlifierskich i innych. Sprawdź wszystkie nasze propozycje!
 

Akcesoria tokarskie od Bison-Bial i Darmet

 
Przygotowaliśmy bogatą ofertę maszyn oraz wyposażenia do warsztatów i różnego rodzaju zakładów produkcyjnych realizujących takie procesy robocze, jak cięcie, gwintowanie, frezowanie, toczenie i obróbka skrawaniem. Wśród rozmaitych akcesoriów tokarskich znajdują się m.in. wysokiej jakości oprawki narzędziowe, tuleje zaciskowe i wiele więcej. Ponadto oferujemy długie klucze nasadowe, noże, ściski stolarskie i nie tylko. Akcesoria tokarskie dostępne w naszym asortymencie gwarantują optymalną pracę, przyczyniają się do redukcji kosztów i pozwalają oszczędzić czas. Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty charakteryzują się wysoką jakością, solidnym wykonaniem oraz atrakcyjną ceną. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij