Przemysł

Jako specjaliści od sprzedaży narzędzi oraz elektronarzędzi oferujemy wysokiej jakości osprzęt do maszyn, w tym do frezarek i tokarek. Posiadamy między innymi bogaty asortyment akcesoriów tokarskich, takich jak klucze do uchwytów, kołki i zębatki. Proponujemy również wyposażenie, które znajduje zastosowanie w warsztatach w wielu branżach, jak stolarstwo czy obróbka skrawaniem. W naszym sklepie internetowym oferujemy produkty wyłącznie od renomowanych producentów, m.in. Bison-Bial czy Darmet. Szczególnie polecamy szeroki wybór różnego rodzaju imadeł - maszynowych, precyzyjnych, szlifierskich i innych. Interesują cię akcesoria tokarskie? Sprawdź wszystkie nasze propozycje!

Imadła, uchwyty tokarskie i tuleje zaciskowe od Bison-Bial i Darmet

Przygotowaliśmy bogatą ofertę maszyn oraz wyposażenia do warsztatów i różnego rodzaju zakładów produkcyjnych realizujących takie procesy robocze, jak cięcie, gwintowanie, frezowanie, toczenie i obróbka skrawaniem. Wśród rozmaitych akcesoriów tokarskich znajdują się m.in. wysokiej jakości oprawki narzędziowe, tuleje zaciskowe i wiele więcej. Ponadto oferujemy długie klucze nasadowe, noże, ściski stolarskie oraz uchwyty tokarskie w rozmiarze 160 mm i nie tylko. Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty charakteryzują się wysoką jakością, solidnym wykonaniem oraz atrakcyjną ceną. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij