Opaski zaciskowe trytki

Plastikowe opaski zaciskowe, zwane również trytkami lub trytytkami, to produkty pozwalające na szybkie i niewymagające dodatkowych narzędzi połączenie różnych przedmiotów. Figurują na rynku również pod nazwami: opaski trytki, opaski kablowe, montażowe, zip lub strap. Opaska plastikowa zaciskowa działa w oparciu o mechanizm zębatkowo-zapadkowy. Jak to działa w praktyce? Każda opaska plastikowa zaciskowa po przełożeniu końca przez oczko oraz zaciągnięciu obejma nie luzuje się ani nie otwiera. Sztuczne tworzywo, z którego została wykonana jest odporne na działanie olejów, promieniowanie UV, alkalia i starzenie. Z tego powodu opaski zaciskowe trytytki sprawdzają się doskonale w różnych branżach. Stosowane są przez osoby, które majsterkują w domowym zaciszu. Opaski trytki wykorzystuje się również w profesjonalnych warsztatach i zakładach pracy. Z czego wynika popularność akcesoriów z naszej oferty? Plastikowe opaski zaciskowe są bardzo wytrzymałe mechanicznie. Cechuje je wysoki poziom odporności na zerwanie. Opaski trytki posiadają zdolność do pracy w szerokim zakresie temperatur. Dbamy o to, by dostępne akcesoria sprostały oczekiwaniom Klienta. Dostępne plastikowe opaski zaciskowe to produkty najwyższej jakości.
 

Dlaczego warto kupić u nas opaski kablowe?

 
Tzw. trytytki mają szerokie zastosowanie w przemyśle, warsztatach, a nawet domach. Opaska plastikowa zaciskowa jest trudna do zniszczenia lub zerwania. Dzięki temu świetnie sprawdzi się do pracy z ciężkimi przedmiotami. Poszczególne plastikowe opaski zaciskowe występują w różnych grubościach i długościach. Pozwala to na swobodny wybór produktu dla samego siebie. W naszej ofercie posiadamy dostępne od ręki opaski trytki w kolorze czarnym oraz naturalnym. Zastosowanie odpowiednich barw pozwoli idealnie dopasować je do określonych elementów konstrukcyjnych. Opaska plastikowa zaciskowa znajdzie zastosowanie w niemal każdym magazynie przemysłowym, ale też w domowym warsztacie. Akcesoria mają prostą budowę, przy czym ich najistotniejszym elementem jest specjalne zapięcie. Dzięki temu opaska plastikowa zaciskowa to nie tylko rozwiązanie praktyczne, ale również dyskretne, niezakłócające estetyki. Jeśli jednak potrzebujesz innej opaski kablowej, na zamówienie możemy dostarczyć Ci:

opaski odporne na podwyższoną temperaturę;
opaski kablowe z polipropylenu;
opaski kablowe Tefzel®;
wykrywalne opaski kablowe;
opaski kablowe wielokrotnego użytku;
opaski kablowe typu push-mount oraz opaski z tabliczką opisową.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij