Opaski zaciskowe trytki

Opaski zaciskowe

 
Plastikowe opaski zaciskowe, zwane również trytkami lub trytytkami, to produkty pozwalające na szybkie i niewymagające dodatkowych narzędzi połączenie różnych przedmiotów. Figurują na rynku również pod nazwami: opaska kablowa, montażowa, zip lub strap. Zasada ich działania opiera się na mechanizmie zębatkowo-zapadkowym, dzięki czemu po przełożeniu końca przez oczko oraz zaciągnięciu obejma nie luzuje się ani nie otwiera. Sztuczne tworzywo, z którego została wykonana jest odporne na działanie olejów, promieniowanie UV, alkalia i starzenie. Z tego powodu opaski zaciskowe trytytki sprawdzają się doskonale w różnych branżach. Stosowane są przez osoby, które majsterkują w domowym zaciszu, a także profesjonalne warsztaty i zakłady pracy. Opaski są też bardzo wytrzymałe mechanicznie.
 

Dlaczego warto kupić u nas opaski kablowe?

 
Tak zwane trytytki mają szerokie zastosowanie w przemyśle, warsztatach, a nawet domach. Opaska plastikowa zaciskowa jest trudna do zniszczenia lub zerwania, dzięki czemu świetnie sprawdzi się do pracy z ciężkimi przedmiotami. Modele występują w różnych grubościach i długościach, dzięki czemu na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie. W naszej ofercie posiadamy dostępne od ręki opaski zaciskowe w kolorze czarnym oraz naturalnym. Jeśli potrzebujesz innej opaski kablowej, na zamówienie możemy dostarczyć Ci:

opaski odporne na podwyższoną temperaturę;
opaski kablowe z polipropylenu;
opaski kablowe Tefzel®;
wykrywalne opaski kablowe;
opaski kablowe wielokrotnego użytku;
opaski kablowe typu push-mount oraz opaski z tabliczką opisową.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij