Opaski ślimakowe

Opaski zaciskowe – ślimakowe i nie tylko

W katalogu BK Tools znajdziesz akcesoria cenione przez przedsiębiorców działających na polskim rynku. W skład asortymentu wchodzą również opaski zaciskowe. Są to elementy służące do skutecznego zabezpieczenia kabli przed przecieraniem się. Elementy te posiadają szeroki zakres montażowy, dzięki czemu stosuje się je w najróżniejszych branżach, takich jak np. motoryzacja. Opaska metalowa tego typu charakteryzuje się precyzyjnym tłoczeniem, podniesionymi brzegami oraz gładkim spodem taśmy. Pozwoli ona na szybkie i trwałe spięcie ze sobą kabli i wężyków. W zależności od budowy, możemy wyróżnić różne rodzaje opasek zaciskowych, takich jak ślimakowe, szczękowe czy też otwieralne. Dzięki zróżnicowanej ofercie BK Tools, Klient będzie mógł wybrać produkt idealnie dopasowany do własnych potrzeb. Co ważne, współpracujemy z producentem opasek ślimakowych, który przestrzega rygorystycznych standardów jakości – z tego względu jesteśmy pewni tego, że akcesoria dostępne w naszym asortymencie idealnie spełnią swoje zadanie. Planując zakup opaski zaciskowej ślimakowej nierdzewnej, warto dokładnie rozeznać się z różnymi parametrami produktów BK Tools. Ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i hobbystów zainteresowanych majsterkowaniem w swoim domowym warsztacie.

Opaski ślimakowe – czym się charakteryzują?

Prowadzimy sprzedaż akcesoriów, które są wybierane zarówno przez osoby prywatne, jak i właścicieli firm. Chcąc zapewnić swojemu warsztatowi pełne wyposażenie, nasi klienci często decydują się na hurtowy zakup opasek ślimakowych. Elementy te służą do scalania instalacji wodnych, gazowych oraz powietrznych. Ich zastosowanie obejmuje sektory, takie jak rolnictwo, ogrodnictwo, czy też przemysł samochodowy. Części te pozwalają majsterkowiczom na wykonanie dużej ilości prac montażowych. Opaski ślimakowe cechują się odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Są niewrażliwe na działanie rozpuszczalników, wody morskiej oraz smarów. W zależności od przeznaczenia, opaski ślimakowe zaciskowe mogą być wykonywane z różnych surowców. Dbamy o to, by klient korzystający z naszych usług, otrzymał produkt wysokiej jakości. Każda opaska zaciskowa ślimakowa dostępna w ofercie BK Tools została wyprodukowana ze stali nierdzewnej – dzięki temu elementy te posiadają wysoką wytrzymałość termiczną i mechaniczną. Co ważne, opaski ślimakowe charakteryzują się niewielką wagą i wymiarami, dzięki czemu są łatwe w transporcie i przechowywaniu. Można je mieć również zawsze przy sobie na miejscu awarii.

Budowa opaski metalowej ślimakowej

Aby dobrze połączyć rurę z wężem, wymagane jest zastosowanie odpowiedniego akcesorium. Dobrym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w opaskę metalową ślimakową, która dzięki specjalistycznej budowie, wywiera dużą siłę nacisku, co przekłada się na doskonałą szczelność. Taśma opaski zaciskowej ślimakowej jest wykonana ze stali nierdzewnej. Właściwości tego stopu sprawiają, że produkt jest odporny na działanie wody. Jest także niewrażliwy na zmiany temperatury, co powoduje, że doskonale spełniają swoje zadanie w instalacjach. Krawędzie opaski metalowej ślimakowej zostały specjalnie wyprofilowane, co sprawia, że rury i węże nie są w żaden sposób narażone. Dostępne produkty występują w różnych wersjach – są to W1, W2, W4 oraz W5, przy czym warianty te różnią się przeznaczeniem. Dzięki zróżnicowanej ofercie dopasowanie opaski metalowej ślimakowej do potrzeb Klienta nie powinno stanowić problemu. Produkty te charakteryzują się łatwością w montażu i demontażu. Do przymocowania opaski metalowej ślimakowej wystarczą wyłącznie podstawowe narzędzia, które znajdują się w każdym warsztacie. Ich warta konstrukcja gwarantuje wszechstronne zastosowanie.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij