Opaski ślimakowe

Opaski ślimakowe

 
Opaski ślimakowe to najbardziej popularne modele na rynku wykorzystywane do wielu różnych zamocowań. Oferują duży zakres montażowy oraz wysoką siłę zacisku. Precyzyjne tłoczenia, podniesione brzegi oraz gładki spód taśmy zapewniają łatwy i bezpieczny montaż. Opaska zaciskowa ślimakowa nierdzewna jest elementem trwałym, któremu nie grozi szybkie zużycie. Zalecana do stosowania przy wysokim ciśnieniu.

Gdzie używa się opasek metalowych ślimakowych?

 
Polecane do zastosowań w przemyśle motoryzacyjnym – do chłodnic w silnikach i instalacjach gazowych, ciężarówkach, przemyśle morskim – do połączeń instalacji wodnych, wentylacji – do połączeń instalacji powietrznych i gazowych, w ogrodnictwie, rolnictwie oraz w wielu innych zastosowaniach przemysłowych. Różnorodność działalności, w których sprawdzi się opaska metalowa ślimakowa sprawia, że jest ona dostępna w wielorakich średnicach i grubościach. W ten sposób każdy może zaopatrzyć się w produkt spełniający wszystkie jego wymagania.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij