Opaski ślimakowe

Opaski ślimakowe to najbardziej popularne modele na rynku wykorzystywane do wielu różnych zamocowań. Oferują duży zakres montażowy oraz wysoką siłę zacisku. Precyzyjne tłoczenia, podniesione brzegi oraz gładki spód taśmy sprawiają, że opaski ślimakowe są łatwe i bezpieczne w montażu. Dzięki wysokiemu stopniowi wytrzymałości znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Opaska zaciskowa ślimakowa nierdzewna jest elementem trwałym, któremu nie grozi szybkie zużycie. Zalecana do stosowania przy wysokim ciśnieniu.

Gdzie używa się opasek metalowych ślimakowych?

 
Polecane do zastosowań między innymi w przemyśle motoryzacyjnym. Opaska metalowa ślimakowa wykorzystywana jest przy chłodnicach w silnikach, instalacjach gazowych oraz ciężarówkach. Oprócz tego sprawdza się w przemyśle morskim do połączeń instalacji wodnych i wentylacji (do połączeń instalacji powietrznych i gazowych), a także w ogrodnictwie, rolnictwie oraz wielu innych dziedzinach przemysłowych. Różnorodność działalności, w których sprawdzi się opaska metalowa ślimakowa sprawia, że jest ona dostępna w wielorakich średnicach i grubościach. W ten sposób każdy może zaopatrzyć się w produkt spełniający wszystkie jego wymagania.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij