Opaski ślimakowe

Nasz sklep proponuje szeroki wybór różnych opasek zaciskowych. Opaski ślimakowe to najbardziej popularne modele na rynku wykorzystywane do wielu różnych zamocowań. Oferują duży zakres montażowy oraz wysoką siłę zacisku. Precyzyjne tłoczenia, podniesione brzegi oraz gładki spód taśmy sprawiają, że opaski ślimakowe są łatwe i bezpieczne w montażu. Są akcesoriami posiadającymi wysoki stopień wytrzymałości. Dzięki temu opaski ślimakowe znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Akcesoriom nie grozi szybkie zużycie. Wiąże się to z tym, że każda opaska zaciskowa ślimakowa nierdzewna jest elementem trwałym. Zalecana do stosowania przy wysokim ciśnieniu. Z całą pewnością opaska metalowa ślimakowa nada się m.in. do mocowania instalacji. Prowadzimy sprzedaż produktów wysokiej jakości. Staramy się, by każda opaska metalowa ślimakowa sprostała oczekiwaniom wymagającego Klienta. Z ich pomocą możliwe jest montowanie wiązki przewodów elektrycznych. Opaski ślimakowe sprawdzają się nie tylko w przemyśle motoryzacyjnym. Mogą być wykorzystane również w rolniczym i chemicznym. Dodatkowo opaska metalowa ślimakowa wyróżnia się wodoodpornością i lekkością. To sprawia, że nie ulega korozji i może być stosowana w wielu instalacjach, nie obciążając ich. Chcesz zaopatrzyć się w opaski ślimakowe? Poznaj asortyment naszej firmy.

Gdzie używa się opasek metalowych ślimakowych?


Obejmy zaciskowe znajdują szerokie zastosowanie w różnorodnych branżach. Opaska metalowa ślimakowa wykorzystywana jest przy chłodnicach w silnikach, instalacjach gazowych oraz ciężarówkach. Akcesoria tego typu mogą być wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Z tego też powodu opaska zaciskowa ślimakowa nierdzewna występuje w różnych wariantach. Gdzie może zostać wykorzystana? Opaska metalowa ślimakowa sprawdzi się w przemyśle morskim do połączeń instalacji wodnych i wentylacji (do połączeń instalacji powietrznych i gazowych), a także w ogrodnictwie, rolnictwie oraz wielu innych dziedzinach przemysłowych. Różnorodność działalności, w których sprawdzi się opaska metalowa ślimakowa sprawia, że jest ona dostępna w wielorakich średnicach i grubościach. W ten sposób każdy może zaopatrzyć się w produkt spełniający wszystkie jego wymagania. Opaska zaciskowa ślimakowa nierdzewna jest wyposażona również w specjalne ząbki. To one sprawiają, że można ją dopasować do każdego wymiaru wiązki. Jest to akcesorium odporne na czynniki zewnętrzne — opaska zaciskowa ślimakowa jest nierdzewna, niewrażliwa na uszkodzenia mechaniczne i termiczne. Stal nierdzewna to także materiał, który sprawdzi się w środowiskach agresywnych chemicznie. Opaski ślimakowe są więc niepodatne na działanie rozpuszczalników i innych szkodliwych substancji. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem. Każda dostępna w ofercie opaska zaciskowa ślimakowa nierdzewna spełni Wasze oczekiwania. Do ich produkcji wykorzystuje się tworzywo wysokiej jakości.

Klasyfikacja rodzajów wykonania opasek ślimakowych

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij