Opaski samozaciskowe

Opaski samozaciskowe - niezbędne w domach i profesjonalnych warsztatach

 
Opaski samozaciskowe są stosowane zarówno w aplikacjach o niskich parametrach ciśnieniowych, jak też w aplikacjach wymagających wyższych parametrów wytrzymałościowych oraz pracujących. Obejmy te gwarantują równomierny ucisk w miejscu założenia nawet w trudnych warunkach, jak np. gwałtowne zmiany temperatur. Takie sytuacje mogą powodować rozszerzanie i kurczenie się materiałów stosowanych w montażu, dlatego opaska samozaciskowa metalowa skutecznie je przed tym zabezpieczy. Nadaje się zarówno do profesjonalnych warsztatów, jak i dla amatorów majsterkowania.
 

Opaska samozaciskowa metalowa

 
Rozwiązanie to stanowi znakomitą alternatywę dla tradycyjnych zacisków zwanych trytytkami, dzięki czemu opaski znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu – motoryzacyjnym, rolniczym czy hydraulicznym, a także w automatyce oraz w niektórych urządzeniach gospodarstwa domowego. Oznacza to, że opaska samozaciskowa metalowa może pełnić ważne funkcje zarówno w domach, jak i zakładach przemysłowych czy nawet w pojazdach, którymi przemieszczamy się na co dzień. W naszym sklepie internetowym oferujemy Państwu między innymi:
 
 

W naszym sklepie internetowym oferujemy Państwu między innymi:

opaski samozaciskowe druciane
opaski samozaciskowe o równomiernym rozkładzie sił w aplikacji
opaski samozaciskowe do ciężkich aplikacji

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij