Opaski, obejmy, mocowania

Opaski i obejmy — pewność mocowania


W trosce o wysoki standard produktów oferujemy artykuły i akcesoria wyprodukowane z użyciem materiałów najwyższej trwałości. Zaopatrujemy przedstawicieli różnorodnych branż — przemysłowej, motoryzacyjnej czy ogrodniczej i nie tylko, w najlepsze obejmy, zaciski czy smarowniczki. Znajdą swoje zastosowanie w rękach profesjonalisty, usprawnią pracę każdego amatora w dziedzinie majsterkowania. Nasz asortyment to szeroki zakres produktów mocujących, dzięki czemu można zyskać pewność w kwestii stabilności. Szeroki wybór zawiera artykuły o uniwersalnym zastosowaniu takiej jak trytytki, jak i specjalistycznych akcesoriów, jak obejmy cynkowe mocujące zacisk przewodów, aż po obejmy wykonane ze stali nierdzewnej Ball Lock czy niewielkie elementy pod śrubę.
 

Kalamitka — w trosce o działanie elementów mechanicznych


Sprawne działanie niektórych komponentów maszyn, podzespołów, cylindrów czy łożysk wymaga aplikacji smarów. Nasza oferta zawiera szeroki wybór takiego artykułu jak kalamitki, zarówno te kątowe typu 45 oraz 90 stopni, jak i proste, w różnych rozmiarach, kompatybilne ze smarownicami ręcznymi lub maszynowymi. Dostępne są w różnych wymiarach gwintu od M6 do M12, dzięki czemu można je łatwo dopasować do potrzeb. Wysokiej klasy smarowniczki są pakowane w hurtowych ilościach sztuk, z gwarancją przystępnej ceny idącej w parze z wysoką jakością. Wysoki standard poświadczony atestami to trwałość na lata. Zapewnią doskonałą ochronę przed tarciem. Jako eksperci, możemy poświadczyć doskonałości oferowanych produktów.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij