Obejmy, opaski metalowe

Obejmy metalowe
Metalowe obejmy znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu – na przykład w produkcji części samochodowych, wentylacji czy instalacji wysokociśnieniowych. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór zaciskowych opasek – w tym również ślimakowe, obecnie najbardziej popularne na rynku ze względu na wszechstronność, a także duży zakres montażowy. 
Sprawdź nasze opaski zaciskowe, znane potocznie jako trytytki, już dziś.


Opaski kablowe – metalowe obejmy do zastosowań przemysłowych
Jeżeli cenisz solidne rozwiązania, a przy tym nie lubisz przepłacać, zamów dostępne w naszym sklepie obejmy metalowe. Polecamy między innymi opaskę zaciskową typu GBS z zamknięciem przegubowym. Doskonale nadaje się do mocowania różnego rodzaju przewodów – zbrojonych, elastycznych czy z gumy, jak również wysokociśnieniowych – bądź próżniowych instalacji. Dzięki powłoce galwanicznej nie musisz obawiać się korozji, dzięki czemu opaski mogą być wykorzystywane także na zewnątrz. Aby przy stabilnym mocowaniu nie uszkodzić powierzchni przewodu, producent zastosował specjalnie tłoczone profile taśmy.

Różne rodzaje opasek kablowych
W naszym sklepie znajdziesz metalowe opaski zaciskowe przeznaczone do różnych zastosowań. Polecamy między innymi druciane obejmy samozaciskowe, które świetnie sprawdzają się do osadzania węży o małej średnicy. 
Jeżeli jednak potrzebujesz czegoś o dużym zakresie montażowym, wybierz kablowe opaski ślimakowe, które łatwo możesz dostosować do średnicy węża, a także szybko zdemontować nawet bez użycia śrubokręta. Prowadzisz przedsiębiorstwo przemysłowe i szukasz najlepszych rozwiązań, które gwarantują stabilność zamocowanych przewodów?
Sprawdź obejmy metalowe dostępne w naszym sklepie!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij