Obejmy, opaski metalowe

Obejmy metalowe

 
Metalowe obejmy znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu – na przykład w produkcji części samochodowych, wentylacji czy instalacji wysokociśnieniowych. W naszym sklepie internetowym dostępne są rozmaite opaski zaciskowe metalowe, a wśród nich między innymi ślimakowe – obecnie najbardziej popularne na rynku ze względu na wszechstronność, a także duży zakres montażowy. Wszystkie warianty z asortymentu to trwałe produkty wykonane z wielką dbałością o szczegóły. Na naszą ofertę składa się m.in. opaska metalowa wykonana ze stali ocynkowanej, odpornej na trudne warunki chemiczne, w tym na przykład na mgiełkę solną. Metalowe opaski mocujące zapewniają bezpieczeństwo oraz wygodę pracy, kiedy potrzebne jest przymocowanie luźnych elementów, takich jak przewody czy rury. Jesteśmy dystrybutorami akcesoriów renomowanych marek. Opaska metalowa zaciskowa to artykuł uniwersalnego zastosowania, a szeroka oferta naszego sklepu gwarantuje dopasowanie produktu o żądanych parametrach do potrzeb każdego użytkownika. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.
 

Metalowe opaski do zastosowań przemysłowych

 
BK Tools to sklep, w którym wysoka jakość idzie w parze z dobrą ceną. Jeżeli więc cenisz solidne rozwiązania, a przy tym nie lubisz przepłacać, zamów dostępne w naszym sklepie obejmy metalowe. Każda z nich charakteryzuje się wyjątkową trwałością, jednak szczególnym uznaniem naszych klientów cieszy się opaska stalowa zaciskowa typu GBS z zamknięciem przegubowym. Doskonale nadaje się do mocowania różnych rodzajów przewodów – zbrojonych, elastycznych czy z gumy, jak również wysokociśnieniowych bądź próżniowych instalacji. Opaski zaciskowe ze stali nierdzewnej są niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia i nie grozi im szybkie zużycie. Dzięki powłoce galwanicznej nie musisz obawiać się korozji, dzięki czemu opaski mogą być wykorzystywane także na zewnątrz. Obejma metalowa jest wyjątkowo łatwa w montażu, a jej zaokrąglone brzegi zapobiegają uszkodzeniu przewodów instalacyjnych. Aby przy stabilnym mocowaniu nie uszkodzić powierzchni przewodu, producent zastosował także specjalnie tłoczone profile taśmy.
 

Różne rodzaje metalowych opasek

 
W naszym sklepie znajdziesz metalowe obejmy przeznaczone do różnych zastosowań. Przemysłowe opaski zaciskowe GBS ze stali nierdzewnej wykorzystywane są przy szczególnie dużych obciążeniach, na jakie narażone są między innymi instalacje gazowe oraz ciekłe. Polecamy również druciane obejmy samozaciskowe, które świetnie sprawdzają się do osadzania węży o małej średnicy. Jeżeli jednak potrzebujesz czegoś o dużym zakresie montażowym, wybierz opaski zaciskowe ze stali nierdzewnej, które łatwo możesz dostosować do średnicy węża, a także szybko zdemontować nawet bez użycia śrubokręta. Metalowe opaski mocujące posiadają specjalne ząbki, zapewniające idealne dopasowanie do każdego elementu instalacji. Opaski zaciskowe metalowe ślimakowe sprawdzą się doskonale zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i do użytku domowego. Prowadzisz przedsiębiorstwo przemysłowe i szukasz najlepszych rozwiązań, które gwarantują stabilność zamocowanych przewodów?

Sprawdź obejmy metalowe dostępne w naszym sklepie!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij