Obejmy, opaski metalowe

Obejmy metalowe

 
Metalowe obejmy znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu – na przykład w produkcji części samochodowych, wentylacji czy instalacji wysokociśnieniowych. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór zaciskowych opasek – w tym również ślimakowe, obecnie najbardziej popularne na rynku ze względu na wszechstronność, a także duży zakres montażowy. Opaska metalowa zaciskowa, to trwały produkt wykonany z wielką dbałością o szczegóły. Zapewnia bezpieczeństwo oraz wygodę pracy, kiedy potrzebne jest przymocowanie luźnych elementów, jak przewody czy rury.
 

Opaski kablowe – metalowe obejmy do zastosowań przemysłowych

 
Jeżeli cenisz solidne rozwiązania, a przy tym nie lubisz przepłacać, zamów dostępne w naszym sklepie obejmy metalowe. Polecamy między innymi opaskę zaciskową typu GBS z zamknięciem przegubowym. Doskonale nadaje się do mocowania różnego rodzaju przewodów – zbrojonych, elastycznych czy z gumy, jak również wysokociśnieniowych – bądź próżniowych instalacji. Opaski zaciskowe ze stali nierdzewnej są niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia i nie grozi im szybkie zużycie. Dzięki powłoce galwanicznej nie musisz obawiać się korozji, dzięki czemu opaski mogą być wykorzystywane także na zewnątrz. Aby przy stabilnym mocowaniu nie uszkodzić powierzchni przewodu, producent zastosował specjalnie tłoczone profile taśmy.
 

Różne rodzaje opasek kablowych

 
W naszym sklepie znajdziesz metalowe opaski zaciskowe przeznaczone do różnych zastosowań. Polecamy między innymi druciane obejmy samozaciskowe, które świetnie sprawdzają się do osadzania węży o małej średnicy. Jeżeli jednak potrzebujesz czegoś o dużym zakresie montażowym, wybierz kablowe opaski ślimakowe, które łatwo możesz dostosować do średnicy węża, a także szybko zdemontować nawet bez użycia śrubokręta. Opaski zaciskowe metalowe ślimakowe sprawdzą się doskonale zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i do użytku domowego. Prowadzisz przedsiębiorstwo przemysłowe i szukasz najlepszych rozwiązań, które gwarantują stabilność zamocowanych przewodów?

Sprawdź obejmy metalowe dostępne w naszym sklepie!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij