Nakrętki

Nakrętki teowe — najlepsza jakość

Nasz katalog to szeroki wybór produktów do różnorodnych, specjalistycznych prac. Posiadamy nakrętki różnej długości, produkowane według norm DIN. Oferujemy nakrętki teowe przeznaczone do wpustów typu T, wyprodukowane ze stali nierdzewnej. Dzięki temu są odporne na działanie korozji i odznaczają się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Przeznaczone są do wpustów stołów teowych (tzw. t-rowkowych). Posiadamy nakrętki teowe w różnych rozmiarach, wysokie i skośne, a także warianty o różnych średnicach, np. nakrętkę teową M10, M20, a także nakrętki teowe M8. Są przeznaczone do stołów o standardowych rowkach. Zapraszamy do zapoznania się z parametrami każdego z produktów.
 

Uniwersalna nakrętka kołnierzowa

Wysokiej jakości nakrętki są skonstruowane tak, by finalna jakość była w stanie zadowolić nawet ekspertów. Oferujemy mocowania rozmaitego typu takie jak nakrętka kołnierzowa. Dzięki specjalnej budowie zwiększa siłę docisku i zapobiega samoczynnemu odkręcaniu się śruby czy wkrętu. Jest doceniania przez naszych Klientów z wielu branż, a to dzięki jej uniwersalnemu zastosowaniu. Korzysta się z niej wszędzie tam, gdzie potrzebne jest dodatkowe zabezpieczenie przed odkręceniem. Użycie komponentów najwyższej klasy takich jak stal gwarantuje odporność na naprężenia, drgania, zużycie i docisk. Zapraszamy do składania zamówień na produkty. Jakość poświadczona zadowoleniem stałych Klientów.
 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij