Nakrętki

Stalowe nakrętki to akcesoria umożliwiające wykonywanie specjalistycznych prac wszelkiego rodzaju. Nakrętki teowe mają za zadanie połączenie ze sobą dwóch śrub. Znajdują zastosowanie nie tylko w zakładach przemysłowych, ale i domowych warsztatach. Nakrętki teowe sprawdzą się w takich branżach, jak spawalnictwo, ślusarstwo czy budowa maszyn. Elementy tego typu wyprodukowane zostały ze stali. Dzięki czemu każda nakrętka kołnierzowa charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i udarnością. Jest także odporna na działanie korozji. Dostępne w naszym asortymencie nakrętki teowe to produkty polecane przez fachowców. Dzięki temu nasz sklep cieszy się uznaniem wśród majsterkowiczów. Nakrętki teowe są niezbędne do mocowania detali opracowywanych na stołach z rowkami teowymi. Ich wysoka jakość korzystnie wpłynie na końcowy efekt produktu. Ponadto nakrętka kołnierzowa posiada specjalne nacięcia, które utrudniają jej odkręcenie i zwiększają wytrzymałość. Z uwagi na to jest szczególnie polecana dla branży motoryzacyjnej.
 

Nakrętka kołnierzowa i inne akcesoria

  
Dobór odpowiednich akcesoriów pozwoli Ci szybko uporać się z pracami monterskimi. Oferujemy wysokiej jakości nakrętki teowe. Dostępne produkty występują w wielu wariantach. U nas zaopatrzysz się m.in. w nakrętki teowe m8. Należy je umieścić w oczyszczonym t-rowku, po czym dokręcić odpowiednią śrubą. W swojej ofercie posiadamy nakrętki teowe, kołnierzowe, wysokie i zwykłe. Logistyczny i szczegółowy proces produkcyjny gwarantuje ich wysoką jakość. Wiąże się to z tym, że każda nakrętka kołnierzowa została wyprodukowana w oparciu o najwyższe standardy. Przejrzyj katalog naszego sklepu i wybierz narzędzia dopasowane do Twoich potrzeb. Proponujemy warianty o różnych średnicach, np. nakrętki teowe m8, m10 czy m30. Można u nas kompleksowo wyposażyć swój warsztat w każdy ich rozmiar. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klienta niezależnie od tego, czy planuje zaopatrzyć się w nakrętki teowe m8, czy inne akcesoria. Produkty z naszego asortymentu posiadają różne specyfikacje, dlatego przed zakupem warto zwrócić uwagę na parametry techniczne produktu.
 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij