Maszynowe

Imadło maszynowe Bison wysokiej jakości

Chcesz wyposażyć swój warsztat w wysokiej jakości sprzęt? W naszej ofercie znajdziesz akcesoria takie jak imadło maszynowe kątowe. Przyrząd ten służy do mocowania elementów poddawanych obróbce mechanicznej. Wykorzystywane są głównie na frezarkach, strugarkach, szlifierkach czy wiertarkach. Imadło maszynowe kątowe znajdzie zastosowanie w przypadku bardziej wymagających prac. W BK Tools znajdziesz wiele produktów pochodzących od uznanych marek. Nasi klienci często decydują się na zakup imadła maszynowego Bison. To producent będący jednym ze światowych liderów produkcji. Każde imadło kątowe maszynowe charakteryzuje się nie tylko solidną budową, ale i dużą siłą zacisku. Niezależnie od sektora, w jakim działa firma nabywcy, imadło maszynowe Bison to sprzęt, który podniesie jakość pracy w zakładzie. Zależy ci na tym, by oferować sprzęt wysokiej jakości? Imadło maszynowe marki BISON idealnie spełni swoje zadanie – to produkt cieszący się uznaniem i rekomendowany przez największe marki działające na rynku światowym, takie jak Okuma. Praca z imadłami maszynowymi BISON cechuje się powtarzalnością mocowania i wysoką dokładnością. Urządzenia cenione są nie tylko za precyzyjność, ale i wygodę w użytkowaniu.

Imadło maszynowe kątowe — solidne wykonanie

W ofercie BK Tools znajdują się również imadła samocentrujące. Posiadają one centryczne mocowanie, dzięki czemu są niezastąpione przy frezowaniu kształtów i rowków różnego typu. Co ważne, imadło maszynowe samocentrujące można obracać o 360°. Przyrząd ten stanowi idealną propozycję zakupu dla osoby planującej wyposażyć swój zakład ślusarski. Narzędzie może posłużyć do pracy także mechanikom oraz osobom prowadzącym domowe warsztaty. Dzięki zwartej konstrukcji imadła maszynowe są w stanie stabilnie przytrzymywać obrabiane przedmioty. To pozycje skierowane dla użytkownika, który zwraca uwagę na wytrzymałość sprzętu. Dzięki parametrom technicznym, każde imadło maszynowe samocentrujące dostępne w sklepie BK Tools sprosta oczekiwaniom Klienta. Wykorzystane materiały do produkcji wyposażenia gwarantują długi okres eksploatacji.

Imadła maszynowe o szerokim zastosowaniu

Imadło maszynowe składa się z wkładki szczękowej, której zadaniem jest trzymanie obrabianego materiału. Jej szerokość może różnić się w zależności od modelu. Dzięki zróżnicowanej ofercie naszego sklepu, bez problemu wyposażysz swój zakład w imadło maszynowe o wybranej szerokości szczęk (np. 160 mm). Kupując sprzęt, warto zwrócić uwagę także na inne parametry, takie jak waga, czy też maksymalna siła mocowania. Cechy imadła maszynowego wskazują na jego różnice w zastosowaniu. Z tego powodu przedsiębiorca przed dokonaniem zakupu, powinien dobrze się zastanowić, czy lepsze będzie np. imadło maszynowe 200 mm, czy też 160 mm. Oferowane produkty mogą być narzędziami pracy nie tylko dla profesjonalistów oraz majsterkowiczów, ale i hobbystów.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij