Maszynowe

Imadło maszynowe Bison wysokiej jakości

Chcesz wyposażyć swój warsztat w wysokiej jakości sprzęt? W naszej ofercie znajdziesz akcesoria takie jak imadło maszynowe kątowe. Przyrząd ten jest przystosowany do wykonywania ciężkich prac. Wykorzystuje się go głównie na frezarkach i szlifierkach. Szczególnym uznaniem cieszy się imadło maszynowe Bison — narzędzie cechuje się solidną budową i dużą siłą zacisku.

Imadło maszynowe kątowe — solidne wykonanie

Szukasz akcesorium idealnego dla ślusarza? Dzięki zwartej konstrukcji urządzenie jest w stanie stabilnie przytrzymywać obrabiane przedmioty. Każde imadło maszynowe samocentrujące dostępne w naszym sklepie sprawdzi się idealnie w zakładach ślusarskich. Narzędzie może posłużyć do pracy także mechanikom oraz osobom prowadzącym domowe warsztaty.

Imadła maszynowe o szerokim zastosowaniu

Imadło maszynowe składa się z wkładki szczękowej, której zadaniem jest trzymanie obrabianego materiału. Jej szerokość może różnić się w zależności od modelu. Najczęściej kupowanym produktem przez właścicieli zakładów jest imadło maszynowe 200 mm. Decydując się na zakup imadła maszynowego, warto zwrócić uwagę na parametry. Produkty z naszej oferty mogą być narzędzie pracy nie tylko dla profesjonalistów oraz majsterkowiczów, ale i hobbystów.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij