Łapy dociskowe

Łapy dociskowe to akcesoria służące do mocowania przedmiotów na stołach frezarskich. Aby spełniały swoją podstawową funkcję, powinny być wytrzymałe i odporne na uderzenia mechaniczne. Z tego powodu powinny być wykonane są z odpowiednich materiałów. Oferowane przez naszą firmę łapy dociskowe są ze stali. Wykorzystywane są zarówno we fabrykach, jak i domowych warsztatach. Łapy mocujące występują w wielu wariantach, dzięki czemu wybranie jakościowych akcesoriów nie będzie stanowiło problemu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Łapa odsadzana i inne narzędzia


Potrzebujesz akcesoriów, które usprawnią pracę zakładu? U nas zaopatrzysz się w niezbędne elementy! Proponujemy wysokiej jakości łapy dociskowe do obrabiarek. Nasze produkty są odporne na korozję i czynniki zewnętrzne. W swojej ofercie posiadamy narzędzi, takich jak łapa odsadzana, które mogą stanowić wyposażenie profesjonalnego zakładu technicznego. Zapoznaj się z naszym asortymentem. Gwarantujemy, że nasze akcesoria sprostają Twoim oczekiwaniom.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij