Imadła

Imadła wysokiej jakości


Masz warsztat mechaniczny? A może po prostu jesteś fanem majsterkowania w garażu? Z pewnością nie raz korzystałeś z pomocy imadła – jest to przydatne narzędzie pozwala na zamocowanie detalu w trakcie jego obróbki. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różne rodzaje imadeł: modelarskie, precyzyjne i inne. Przy ich użyciu z łatwością przytniesz, skręcisz lub skleisz dowolny element. Nasz asortyment zawiera również imadło uchylne obrotowe w wielu wariantach. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości odlewów żeliwnych jego konstrukcja jest sztywna i trwała. Potrzebujesz części zamiennej do posiadanego modelu? Kupisz ją bez problemi w proponowanym asortymencie. Uzupełnij swoje imadło tokarskie o dodatkowe elementy – ułatwi to w znaczący sposób Twoją pracę. W swojej ofercie posiadamy również imadło firmy Bison. Sprawdź akcesoria, takie jak szczęki, wkładki, obsady, śruby czy podkładki frezarskie.

Imadła renomowanych producentów

W naszej ofercie posiadamy imadła renomowanych producentów, takich jak BISON-BIAL, DARMET, LUNA. U nas zaopatrzysz się w imadło z przesuwną śrubą, dostępne w różnych rozmiarach. Wykorzystasz je wszędzie tam, gdzie używasz frezarki, wiertarki lub strugarki. Polecamy także imadło uchylne marki DARMET o niezwykle sztywnej konstrukcji, która pozwala na pracę z nawet bardzo ciężkimi przedmiotami. Posiadamy szereg wysokiej jakości produktów przystosowanych do szczególnie obciążających prac. Sprawdź również dwudzielne lekkie imadło marki BISON-BIAL, dzięki któremu możesz obrabiać elementy wymagające dużej siły zamocowania. To narzędzie pozwala na solidne mocowanie obszernych przedmiotów dzięki wykorzystaniu całej długości stołu obrabiarki.

Solidne imadło obrotowe

Jeśli potrzebujesz bardzo precyzyjnego imadła z podziałką co 1 stopień, to polecamy model DARMET. To narzędzie charakteryzuje się obrotową podstawą, ułatwiając nawet najbardziej skomplikowane prace. Jeśli zależy Ci z kolei na bardzo dokładnej obróbce szlifierskiej lub frezarskiej – zwróć uwagę na stalowe imadło BISON BIAL z samonastawną szczęką ruchomą. Polecamy też wysokiej jakości warianty ślusarskie idealnie nadające się do najcięższych robót oraz wersje pryzmowe do wałków. Na dużą swobodę oraz wygodę podczas obróbki różnych materiałów pozwala także imadło uchylne. W tym wypadku warto poszukiwać idealnego rozwiązania u różnych producentów – bez wątpienia jednak u każdego z nich znaleźć można niezawodny sprzęt. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wybranych urządzeń!
 
Zapraszamy do zakupu!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij