Imadła

Mocne imadła maszynowe

Masz warsztat mechaniczny? A może po prostu jesteś fanem majsterkowania w garażu? Z pewnością nie raz korzystałeś z pomocy imadła. To przydatne narzędzie pozwala na zamocowanie detalu w trakcie jego obróbki.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz różne rodzaje imadeł: maszynowe, modelarskie, ślusarskie, precyzyjne i do wałków. Przy ich użyciu z łatwością przytniesz, skręcisz lub skleisz dowolny element. A jeśli potrzebujesz części zamiennej do posiadanego modelu – również kupisz ją w proponowanym asortymencie. Sprawdź akcesoria takie jak szczęki, wkładki, obsady, śruby i podkładki frezarskie.

Imadła ślusarskie renomowanych producentów

W naszej ofercie posiadamy imadła renomowanych producentów, takich jak BISON-BIAL, DARMET, LUNA. Zwróć uwagę na solidne imadło maszynowe z przesuwną śrubą, dostępne w różnych rozmiarach. Wykorzystasz je wszędzie tam, gdzie używasz frezarki, wiertarki lub strugarki. Polecamy także wersję uchylną marki DARMET o niezwykle sztywnej konstrukcji, pozwalającej na pracę z nawet bardzo ciężkimi przedmiotami. Sprawdź również dwudzielne lekkie imadło BISON-BIAL, dzięki któremu możesz obrabiać elementy wymagające dużej siły zamocowania.

Solidne imadło obrotowe

Jeśli potrzebujesz bardzo precyzyjnego imadła z podziałką co 1 stopień, to polecamy model DARMET. To narzędzie charakteryzuje się obrotową podstawą, ułatwiając nawet najbardziej skomplikowane prace. Jeśli zależy Ci z kolei na bardzo dokładnej obróbce szlifierskiej lub frezarskiej – zwróć uwagę na imadło stalowe BISON-BIAL z samonastawną szczęką ruchomą. Polecamy też wysokiej jakości warianty ślusarskie idealnie nadające się do najcięższych robót oraz wersje pryzmowe do wałków.
Zapraszamy do zakupu!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij