Imadła

Mocne imadła maszynowe

 
Masz warsztat mechaniczny? A może po prostu jesteś fanem majsterkowania w garażu? Z pewnością nie raz korzystałeś z pomocy imadła. To przydatne narzędzie pozwala na zamocowanie detalu w trakcie jego obróbki. W ofercie naszego sklepu znajdziesz różne rodzaje imadeł: maszynowe, modelarskie, ślusarskie, precyzyjne i do wałków. Przy ich użyciu z łatwością przytniesz, skręcisz lub skleisz dowolny element. Nasz asortyment zawiera również imadło uchylne obrotowe w wielu wariantach. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości odlewów żeliwnych jego konstrukcja jest sztywna i trwała. Polecamy też oferowane przez nas imadła maszynowe kątowe oraz inne rodzaje, które uzupełnią twój warsztat. A jeśli potrzebujesz części zamiennej do posiadanego modelu, również kupisz ją w proponowanym asortymencie. Uzupełnij swoje imadło tokarskie o dodatkowe elementy, które znacznie ułatwią Twoją pracę. Sprawdź akcesoria, takie jak szczęki, wkładki, obsady, śruby czy podkładki frezarskie.

Imadła ślusarskie renomowanych producentów

 
W naszej ofercie posiadamy imadła renomowanych producentów, takich jak BISON-BIAL, DARMET, LUNA. Zwróć uwagę na solidne imadło maszynowe z przesuwną śrubą, dostępne w różnych rozmiarach. Wykorzystasz je wszędzie tam, gdzie używasz frezarki, wiertarki lub strugarki. Polecamy także imadło uchylne marki DARMET o niezwykle sztywnej konstrukcji, która pozwala na pracę z nawet bardzo ciężkimi przedmiotami. Posiadamy szereg wysokiej jakości produktów przystosowanych do szczególnie obciążających prac. Sprawdź również dwudzielne lekkie imadło maszynowe BISON-BIAL, dzięki któremu możesz obrabiać elementy wymagające dużej siły zamocowania. To narzędzie pozwala na solidne mocowanie obszernych przedmiotów dzięki wykorzystaniu całej długości stołu obrabiarki. Wśród produktów tej marki można znaleźć również niezawodne imadło maszynowe kątowe, które idealnie nada się do mocowania wałków.

Solidne imadło obrotowe

 
Jeśli potrzebujesz bardzo precyzyjnego imadła z podziałką co 1 stopień, to polecamy model DARMET. To narzędzie charakteryzuje się obrotową podstawą, ułatwiając nawet najbardziej skomplikowane prace. Jeśli zależy Ci z kolei na bardzo dokładnej obróbce szlifierskiej lub frezarskiej – zwróć uwagę na stalowe imadło BISON BIAL z samonastawną szczęką ruchomą. Polecamy też wysokiej jakości warianty ślusarskie idealnie nadające się do najcięższych robót oraz wersje pryzmowe do wałków. Na dużą swobodę oraz wygodę podczas obróbki różnych materiałów pozwala także imadło uchylne. W tym wypadku warto poszukiwać idealnego rozwiązania u różnych producentów – bez wątpienia jednak u każdego z nich znaleźć można niezawodny sprzęt. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wybranych urządzeń!
 
Zapraszamy do zakupu!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij