ER32

Tuleja zaciskowa ER32 – właściwości

Tulejki zaciskowe stanowią specjalny rodzaj uchwytu wytwarzającego dużą siłę nacisku wokół trzymanego przedmiotu. Wykorzystuje się je do mocowania zarówno narzędzi skrawających, takich jak frezy, wiertła czy gwintowniki, jak i przytrzymywania obrabianych przedmiotów. Dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu cieszą się uznaniem Klientów. Tuleja zaciskowa ER32 to w praktyce obecnie najczęściej stosowany element zaciskowy na świecie. Jest wyposażona w otwór przelotowy oraz posiada stożkowy kształt. Taka konstrukcja pozwala na uzyskanie naprawdę solidnego i pewnego chwytu.
 

Zastosowanie — tulejki zaciskowe ER32

Tulejka tego typu wykorzystywana jest przy narzędziach z chwytem walcowym. Specjalne rowki wycięte na jej powierzchni pozwalają ją sprężynować. W naszej bogatej ofercie tuleja zaciskowa ER32 dostępna jest we wszystkich standardowych rozmiarach. Istnieje możliwość zakupu zarówno pojedynczych zacisków, jak i całych zestawów. Dostępne w ofercie tuleje są kompatybilne z oprawkami zaciskowymi ER32. Na stronie każdej z tulejek opisana jest instrukcja montażu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi wariantami. Gwarantujemy, że każda tuleja zaciskowa ER32 sprosta waszym oczekiwaniom!
 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij