BHP

Już od wielu lat zaopatrujemy profesjonalne warsztaty i zakłady produkcyjne w wysokiej jakości środki ochrony osobistej. Nasz sklep internetowy to miejsce, gdzie znajdą Państwo niezwykle rozbudowany asortyment, w którego skład wchodzi odzież robocza, środki dezynfekujące i inne artykuły zwiększające bezpieczeństwo personelu podczas pracy.

Posiadamy gogle, okulary i rękawice, a także ochronniki słuchu w różnorodnych rozmiarach, dzięki czemu bez trudu dobiorą Państwo odpowiednie wyposażenie bhp dla każdego pracownika zakładu. Oferta odzieży bhp obejmuje natomiast bezrękawniki, kurtki z elementami odblaskowymi, spodnie, bluzy rozpinane z kapturem, kalesony, a także m.in. komplety przeciwdeszczowe renomowanego producenta L.Brador.

Asortyment uzupełniają żele do dezynfekcji rąk i powierzchni w opakowaniach o pojemności od 250 ml do aż 5 litrów. Są to płyny o potwierdzonym działaniu bakterio i wirusobójczym, można je więc wykorzystać do napełniania dozowników bezdotykowych umieszczonych przed wejściem do zakładu lub biura.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij