TENG TOOLS

Marka narzędzi Teng Tools powstała w 1985 roku. Obecnie gama produktów z charakterystycznym logo obejmuje ponad 3000 produktów, zaprojektowanych i wykonanych ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb profesjonalnych użytkowników w przemyśle, budownictwie oraz w branży motoryzacyjnej.

Po ponad 30 latach doświadczeń w ponad 30 krajach świata, Teng Tools stał się preferowanym dostawcą narzędzi dla kluczowych firm przemysłowych, znanych stajni rajdowych i wyścigowych, mechaników i inżynierów, którzy szukają doskonałej obsługi, wysokiej klasy sprzętu i optymalnej jakości za korzystną cenę. Teng Tools jest sponsorem m.in. wyścigów żużlowych w Wielkiej Brytanii oraz wyścigów samochodowych w Szwecji. W sezonie 2017/2018 Teng Tools został oficjalnym dostawcą narzędzi podczas FIA World Rallycross Championship oraz podczas indywidualnych mistrzostw świata na żużlu – FIM Speedway Grand Prix.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce Więcej informacji

Zamknij